Tarasy z widokiem na morze
Sea Apartments to kameralny kompleks apartamentów, który utworzy pięć trzykondygnacyjnych budynków. Osiedle jest jedną z nielicznych inwestycji w Trójmieście zlokalizowanych tak blisko plaży – od brzegów Zatoki Gdańskiej dzieli je odległość zaledwie kilku metrów.
Ogrodzenie
Nowoczesna architektura osiedla z charakterystyczną jasną elewacją oraz dużymi przeszkleniami nawiązują do nadmorskiego charakteru dzielnicy i najbliższego sąsiedztwa inwestycji. Wypełnione atrakcyjną zielenią znaczne przestrzenie pomiędzy budynkami zapewnią przyszłym mieszkańcom ciszę i prywatność.
Monitoring
Sea Apartments to kompleks mieszkalny z halami garażowymi i obszernymi tarasami, z których roztaczać się będzie widok na Zatokę. Znajdujące się w każdym budynku cichobieżne windy, pozwolą na szybkie przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami, zaś ogrodzenie oraz nowoczesny system monitoringu zagwarantują mieszkańcom osiedla niezbędne bezpieczeństwo.
Podziemne hale garażowe
Dbałość o każdy detal wykończenia budynków oraz użycie materiałów najwyższej jakości jest gwarancją wytrzymałości i odporności na działanie czynników zewnętrznych. Ściany budynków, wykonane z bloczków silikatowych charakteryzujących się doskonałą izolacyjnością akustyczną i akumulacją ciepła, zapewnią mieszkańcom komfortowy wypoczynek.